Deelnemers Schiedam 2015-2016

Teams

Teamnaam / Team Name
Voornaam / First Name (1)
Achternaam / Last Name (1)
Land / Country (1)
Voornaam / First Name (2)
Achternaam / Last Name (2)
Land / Country (2)
roofvis team the green hats
Tristan
möhlmann
NL
robert
vermeegen
NL
team tourist
simon
Plaetinck
BE
daan
bické
BE
Lilix
Valentyn
Ledovskykh
DE
Vagif
Aliev
DE
One does not simple think of a teamname
Jorden
Veenman
NL
Frits
Schouffoer
NL
nou en , minneboo
kik
minneboo
NL
erwin
zuijdam
NL
Wanderers
Alexander
Woitschischin
DE
Wadim
Fur
DE
LOONY TUNES
john
Kempeneers
BE
Frederik
Casteels
BE
Roofvisteam Lagerweij Hengelsport
Mike
Karstens
NL
Ron
Lagerweij
NL
Konger fishingteam
Erik-jan
Guijt
NL
Dennis
Nijenhuis
NL
Team Double Grinder
Cecile
Knoppen
NL
Raphael
Pinedo
NL
Sørøya dudes
John
Schut
NL
Ray
de Man
NL
spijkenissers
danny
hageraats
NL
cor
hellendoorn
NL
Team Roofvisnet
Arjan
de Jong
NL
Sander
van 't Hof
NL
SPRO Sports Professionals
Niels
Patijn
NL
Jens
Patijn
NL
RdK-Baits
Rico
Stougie
NL
Mischa
Van den Boom
NL
De streetDaltonz
Remco
Van haften
NL
Patrick
Schaaf
NL
Streetfishing vlaardingen
Marcel
Van Oudheusden
NL
Peter
Nebbeling
NL
Sluiswachters
Mar
Donkersloot
NL
Roy
Bodeving
NL
Streetfish Team Catfish Hellevoetsluis
Jantina
Vaandrager
NL
Manuel
Romunde
NL

Aantal teams ingeschreven: 19

Individueel

Voornaam / First Name
Achternaam / Last Name
Woonplaats / City
Land / Country
Chris
Pandolfo
Den Haag
NL
age
nielsen
t zand
NL
Sander
Dam
Middenmeer
NL
Brent
Horvath
Leidschendam
NL
Wouter
Deflem
Zichem
BE
Jan
Wondergem
Castricum
NL
Richard
Evers
Zoetermeer
NL
Robert
Vermeegen
Capelle aan den IJssel
NL
Vadim
Metzger
Hagen
DE
Mark
Besseling
Drachten
NL
Daniel
Engl
Velsen-Noord
NL
Bartosz
Zawadzinski
den haag
PL
Danijel
Barbu
Rotterdam
NL
Joey
Derks
Hendrik ido ambacht
NL
tristan
möhlmann
capelle aan Den ijssel
NL
Patrick
Marrable
Neuss
DE
Bouke
Bosgraaf
Den haag
NL
Stefan
Probst
Nordhorn
DE
Lars
Van den Eynden
Kalmthout
BE
Ellen
Vanderplancken
Gent
BE
John
Kempeneers
Tienen
BE
Wil
Van der mark
Utrecht
NL
erik
persijn
niel
BE
Lars
Van den Eynden
kalmthout
BE
Ivo
van Horssen
Waardenburg
NL
Jakub
Czarny
Rotterdam
PL
Peter
Visser
Lisse
NL
Steven
Blonk
Bodegraven
NL
ed
dost
ROTTERDAM
NL
Gerrit
Van Dijk
Kampen
NL
mark
lubberts
Genemuiden
NL
Arthur
langstraat
rotterdam
NL
Bart
Van de Walle
Groningen
NL
Aldo
Schaap
Lisse
NL
Jan-Jaap
v Heiningen
Nieuw-vennep
NL
Marcel
van der Zwan
Brielle
NL
Maurice
Lamers
Alphen aan den Rijn
NL
Dennis
Horvath
Hellevoetsluis
NL
Lars
Van den Eynden
kalmthout
BE
Haakon
Nadorp
Honselersdijk
NL
michael
schaefer
wateringen
NL
Dominique
Kleijwegt
Katwijk
NL

Aantal individueel ingeschreven: 42